top of page

Cześć! Mam na imię Tomek.

Zajmuję się fotografią, a szczególnie lubię fotografować ludzi. Z aparatem towarzyszę im w dniu ich ślubu, uwieczniam uczucia podczas sesji narzeczeńskich, pokazuję ciepło i radość na zdjęciach z sesji rodzinnych.

Fotografia jest dla mnie przede wszystkim pasją. Czerpię dużo frajdy z każdej sesji, każdego zdjęcia. 

 

Jakie zdjęcia lubię?

Lubię zdjęcia naturalne, prawdziwe. Lubię naturalne, miękkie światło. Unikam w obróbce zbędnych udziwnień, nienaturalnych efektów. Podobają mi się fotografie niepozowane, ukazujące emocje.

Mieszkam w Gdańsku, co nie znaczy że nie podejmuję zleceń również w innych regionach.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostanę Waszym fotografem.

Czego możecie się spodziewać podczas współpracy ze mną?

 

NATURALNE FOTOGRAFIE

Lubię zdjęcia naturalne i takie też staram się wykonywać. Na moich fotografiach nie znajdziecie sztucznie doklejonego napisu typu „love is sweet”. Nie znajdziecie zdjęć obrobionych w dziwaczny, nienaturalny sposób. Nie będę też zachęcał Was przed każdym zdjęciem do patrzenia w obiektyw i uśmiechania się. Wierzę, że takie naturalne fotografie będą modne również za 20-30 lat.

 

KRÓTKI CZAS OCZEKIWANIA NA ZDJĘCIA

Wiem z jaką niecierpliwością Para Młoda czeka na fotografie z najważniejszego dnia w życiu. Nie wyobrażam sobie, żeby moi klienci czekali na zdjęcia ślubne pół roku. Staram się organizować pracę tak, żeby czas oczekiwania na zdjęcia był nie dłuższy niż kilka tygodni.

 

LEGALNA DZIAŁALNOŚĆ I UPRAWNIENIA DO FOTOGRAFOWANIA W KOŚCIELE

Prowadzę legalną działalność gospodarczą. Posiadam też świadectwo ukończenia Kursu Liturgicznego, który uprawnia mnie do fotografowania w kościołach.

 

SPRZĘT DAJĄCY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ ZDJĘĆ

Pracuję na pełnoklatkowych aparatach oraz jasnych, stałoogniskowych obiektywach. Taki zestaw zapewnia bardzo dobrą jakość zdjęć, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Zawsze mam ze sobą zapasowy sprzęt, aby ewentualna nagła awaria nie pozbawiła Was zdjęć z tak ważnego dnia.

 

POZYTYWNA ATMOSFERA

Bardzo cenię sobie możliwość pracy w fajnej, luźnej atmosferze. W taki też sposób podchodzę do moich klientów. Ma to bardzo duży wpływ na zdjęcia, bo fotografia to nie tylko światło i odpowiednie ustawienie, ale przede wszystkim emocje. Jestem zdania, że sesja zdjęciowa może być fajnie spędzonym czasem.

bottom of page